Довгоочікуваний хард-форк Кардано відбудеться у вересні, підтвердив Госкінсон

1 хв читати

Кардано та Госкінсон дуже амбітно дивляться в майбутнє. Госкінсон хоче, щоб Cardano в кінцевому підсумку досягла успіху в наданні фінансової системи для людей у всьому світі, у яких ще немає доступу до банку.

4 вересня засновник криптомонети Кардано (ADA), Чарльз Госкінсон, заявив, що довгоочікуване оновлення 22 вересня відбудеться. Цей хард-форк принесе значні покращення в мережу, але, за словами Госкінсона, Vasil upgrade — це лише початок. За його словами, у майбутньому Кардано стане світовою «фінансовою операційною системою».

До Вашої уваги, в момент, коли виникає хард-форк, відбувається необоротне відхилення від колишнього ланцюжка блоків і процедур її авторизації, котре таким чином закриває всі вузли, які не було оновлено. Іншими словами, відбувається те, що попередній підхід виключений, хоча він продовжує існувати, в той час, як новий підхід дотримується нових протоколів.

IOHK, фірма-розробник блокчейнів, що стоїть за Кардано (ADA), повідомила, що більшість провідних бірж криптовалют вже почали модернізацію своїх вузлів для підтримки останнього хард-форку. Фірма очікує «плавного технічного переходу без збоїв для користувачів або перерви у виробництві блоків». $ 36.7   38.4   8.3