ОК «Південь»: ворог втрачає якість морально-психологічного стану. Знищено склад боєкомплекту в Білогірці

1 хв читати

Під час доповіді про поточну оперативну ситуацію 17 серпня спікер ОК «Південь» заявив, що становище в операційній зоні складне та напружене, але контрольоване. За підсумками дня було знищено майже три десятки рашистів, склад постачання боєкомплекту в Білогірці на Херсонщині.

Противник на своїх облаштованих рубежах оборони не має суттєвих змін у кількості. Зазначається, що ворог кожного дня втрачає якість морально-психологічного стану.

Повітряні сили України продовжують практику обстрілів опорних пунктів та районів зосередження ворожої сили, озброєння та техніки.

В Чорному морі корабельне угруповання ворожого флоту практично не має змін, продовжує тримати напоготові 2 ракетоносії з «Калібрами» та 1 вдк.
Тому високою залишається вірогідність ракетних ударів та обстрілів. Рівень мінної небезпеки у прибережних зонах підвищений. На морі триває шторм, міни можуть дрейфувати, зокрема й до берега.

Зазначається, що в рамках бойових завдань, російський окупант втратив 29 бійців особового складу, самохідну гармату 203-го калібру «Піон», 5 одиниць броньованої та автомобільної техніки, а також склад постачання боєкомплекту в Білогірці. Остаточні втрати ворога уточнюються. $ 36.8   39.6   9.1