ГУР повідомляє, що РФ намагається втягнути РБ у відкриту війну з Україною

1 хв читати

Про це заявив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький. Коментар було дано цього тижня у програмі військового телебачення України “Під прицілом”.

Ми бачимо заходи, які проводяться РФ для того, щоб змусити керівництво Білорусі вступити у відкриту війну. Постійно проводяться зустрічі Путіна й Лукашенка, де обговорюється це питання і Путін намагається схилити Лукашенка до цього рішення.

На сьогодні, за даними воєнної розвідки України, біля нашого кордону зосереджено 6 батальйонів. Це і механізовані батальйони, це і батальйони повітряно-десантних військ так званого командування сил спеціальних операцій.

Наскільки довго буде така ситуація це буде залежати від того як будуть розвиватися події на фронті й взагалі, як будуть розвиватися події у війні Росії проти нашої держави”, – зазначив представник воєнної розвідки України.

“Підкова” нагадує, що вчора, 8 жовтня, послу України в Білорусі було вручено дипломатичну ноту, яка стверджує, що Україна нібито планує завдати удару по території Білорусі. $ 36.7   38.4   8.3