АПЛ має намір реформувати два ключові турніри

2 хв читати

Клуби Прем’єр-ліги (АПЛ), де власниками є 20 клубів-членів, вивчають можливість відмови від повторних матчів у розіграші Кубка Англії та зміни формату проведення Кубка Англійської Ліги.

Усі питання мають бути розглянуті представниками клубів АПЛ на спеціальному засіданні, що відбудеться цієї середи, 21 вересня. Серед іншого має бути розглянута можливість неучасті у Кубку Ліги команд, які виступають у єврокубках, або їм буде надано можливість виставляти склад із гравців молодших 21 року.

Були припущення, що Кубок Ліги можна скасувати або змінити розклад Кубка Англії, щоб перенести всі матчі на середину тижня. Останнім часом структура обох змагань була змінена в такий спосіб, що Кубок Ліги змінив ранні раунди з двох матчів на один у 2001 році, а Кубок Англії скасував повторні матчі чвертьфіналу та п’ятого раунду в останні роки.

АПЛ змінами у кубкових турнірах хоче зменшити завантаженість для клубів, які виступають у кількох турнірах одночасно. Але таке бажання не означає, що в лізі хочуть повністю скасувати Кубок ліги або наполягатимуть на проведенні всіх ігор Кубка Англії в середині тижня.

Формат турніру передбачає, що переможець Кубка Англії отримує право грати у Лізі Європи. У випадку, якщо переможець вже отримав право грати у Лізі Чемпіонів шляхом успішного виступу в АПЛ, тоді право участі у Лізі Європи переходить до команди, що поступилася у фіналі.

Очікується, що зміни зможуть набути чинності із початком сезону-2024/2025.

Кубок Футбольної Асоціації, всім відомий як Кубок Англії, є найдавнішим футбольним змаганням у світі.

Найбільшу кількість завоювань цього кубку має лондонський “Арсеналу”, на його рахунку 14 перемог у 20 фіналах. Поточним переможцем є “Ліверпуль”. $ 36.9   39.7   8.8